Βάψιμο πασχαλινών αυγών και κατασκευή λαμπάδων
Αφού μαζέψαμε αυγά από το κοτέτσι, τα βάψαμε κόκκινα, τα γυαλίσαμε με ελαιόλαδο και θα είναι έτοιμα για το καλαθάκι μας! Επίσης το κάθε παιδί έφτιαξε τη δική του λαμπάδα.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Αφού μαζέψαμε αυγά από το κοτέτσι, τα βάψαμε κόκκινα, τα γυαλίσαμε με ελαιόλαδο και θα είναι έτοιμα για το καλαθάκι μας! Επίσης το κάθε παιδί έφτιαξε τη δική του λαμπάδα.