Επιτυχίες μαθητών στα Αγγλικά
Συγχαίρουμε τους μαθητές μας που πέτυχαν στις εξετάσεις των Αγγλικών αποκτώντας, όχι μόνο το Key English Test , αλλά και το επόμενο πτυχίο PET (pre Lower)!
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Συγχαίρουμε τους μαθητές μας που πέτυχαν στις εξετάσεις των Αγγλικών αποκτώντας, όχι μόνο το Key English Test , αλλά και το επόμενο πτυχίο PET (pre Lower)!