ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ
Οι μικροί μας μαθητές ενθουσιάστηκαν με την καινούργια μπασκέτα, η οποία τοποθετήθηκε στην αυλή του Νηπιαγωγείου! Αφού έκαναν προπόνηση, έπαιξαν αγώνα χωρισμένοι σε ομαδούλες!!!
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Οι μικροί μας μαθητές ενθουσιάστηκαν με την καινούργια μπασκέτα, η οποία τοποθετήθηκε στην αυλή του Νηπιαγωγείου! Αφού έκαναν προπόνηση, έπαιξαν αγώνα χωρισμένοι σε ομαδούλες!!!