Χρωματίσαμε και κολλήσαμε με την Β’ τάξη τα φανταστικά σχολικά λεωφορεία. Σκεφτήκαμε πως θα θέλαμε να είναι ένα φανταστικό λεωφορείο το οποίο θα μας μεταφέρει στο σχολείο.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Χρωματίσαμε και κολλήσαμε με την Β’ τάξη τα φανταστικά σχολικά λεωφορεία. Σκεφτήκαμε πως θα θέλαμε να είναι ένα φανταστικό λεωφορείο το οποίο θα μας μεταφέρει στο σχολείο.