Φως και σκιά. Από τον Καραγκιόζη και το θέατρο σκιών, στον Νίκο Κεσσανλή. Με τα παιδιά της Γ’ χρησιμοποιώντας φακό και τις σκιές των χεριών πάνω στο χαρτί φανερώθηκε ένα ζωάκι.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Φως και σκιά. Από τον Καραγκιόζη και το θέατρο σκιών, στον Νίκο Κεσσανλή. Με τα παιδιά της Γ’ χρησιμοποιώντας φακό και τις σκιές των χεριών πάνω στο χαρτί φανερώθηκε ένα ζωάκι.