Με αφορμή το αφιέρωμα για τα εκατό χρόνια από τη γέννηση της Μαρίας Κάλλας οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε’ και της ΣΤ’ τάξης συμμετείχαν σε πρόγραμμα Συμμετοχικής Όπερας στο ίδρυμα Θεοχαράκη.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Με αφορμή το αφιέρωμα για τα εκατό χρόνια από τη γέννηση της Μαρίας Κάλλας οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε’ και της ΣΤ’ τάξης συμμετείχαν σε πρόγραμμα Συμμετοχικής Όπερας στο ίδρυμα Θεοχαράκη.