1η μέρα summer camp και τα παιδιά έπαιξαν survivor, παρακολούθησαν την παράσταση “Ο Καραγκιόζης Ψαράς”, έφαγαν παγωτό, μαγείρεψαν χιονούλες και επιδόθηκαν και σε άλλες δραστηριότητες.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
1η μέρα summer camp και τα παιδιά έπαιξαν survivor, παρακολούθησαν την παράσταση “Ο Καραγκιόζης Ψαράς”, έφαγαν παγωτό, μαγείρεψαν χιονούλες και επιδόθηκαν και σε άλλες δραστηριότητες.