Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Α’ τάξης έμαθαν για το φως και τις ιδιότητές τους. Παράλληλα έμαθαν για τη φωτορύπανση και τις συνέπειες αυτής στο περιβάλλον, αναζητώντας λύσεις για τη μείωση των επιπτώσεων.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Α’ τάξης έμαθαν για το φως και τις ιδιότητές τους. Παράλληλα έμαθαν για τη φωτορύπανση και τις συνέπειες αυτής στο περιβάλλον, αναζητώντας λύσεις για τη μείωση των επιπτώσεων.