Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα ατόμων με Αναπηρία 03/12/2023 οι μαθήτριες και μαθητές της Γ τάξης στο μάθημα της πληροφορικής μαθαίνουν το σύστημα Μπράιγ (σύστημα γραφής και ανάγνωσης τυφλών).
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα ατόμων με Αναπηρία 03/12/2023 οι μαθήτριες και μαθητές της Γ τάξης στο μάθημα της πληροφορικής μαθαίνουν το σύστημα Μπράιγ (σύστημα γραφής και ανάγνωσης τυφλών).