Οι μαθητές της Γ’ τάξης εξασκήθηκαν στη δημιουργία τριψήφιων και τετραψήφιων αριθμών , καθώς και στη διάκριση των αξιών κάθε ψηφίου με έναν διαφορετικό και διασκεδαστικό τρόπο! Το λάτρεψαν και έφυγαν ζητώντας να επαναληφθεί σύντομα!
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Οι μαθητές της Γ’ τάξης εξασκήθηκαν στη δημιουργία τριψήφιων και τετραψήφιων αριθμών , καθώς και στη διάκριση των αξιών κάθε ψηφίου με έναν διαφορετικό και διασκεδαστικό τρόπο! Το λάτρεψαν και έφυγαν ζητώντας να επαναληφθεί σύντομα!