Οι μικροί μας μαθητές κατασκεύασαν πασχαλινές κάρτες, διακοσμώντας τες με όμορφα τρισδιάστατα λουλούδια!! Ακόμη, έφτιαξαν πολύχρωμους ανεμοδείκτες υποδεχόμενοι με χαρά την άνοιξη!
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Οι μικροί μας μαθητές κατασκεύασαν πασχαλινές κάρτες, διακοσμώντας τες με όμορφα τρισδιάστατα λουλούδια!! Ακόμη, έφτιαξαν πολύχρωμους ανεμοδείκτες υποδεχόμενοι με χαρά την άνοιξη!