Με αφορμή την Παγκόσμια ημέρα παιδικού βιβλίου οι μαθητές της Β’ και Γ’ τάξης παρακολούθησαν την αφήγηση και δραματοποίηση του παιδικού βιβλίου με τίτλο : ” Ένας γάτος που έγινε αερόστατο”, της συγγραφέας Χρύσας Νικολάκη.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Με αφορμή την Παγκόσμια ημέρα παιδικού βιβλίου οι μαθητές της Β’ και Γ’ τάξης παρακολούθησαν την αφήγηση και δραματοποίηση του παιδικού βιβλίου με τίτλο : ” Ένας γάτος που έγινε αερόστατο”, της συγγραφέας Χρύσας Νικολάκη.