Τα προνήπια συμμετείχαν στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα “πάμε εξερεύνηση”. Περιηγήθηκαν στο πάρκο, γνώρισαν είδη από πάπιες και πουλιά, μάζεψαν υλικά από τη φύση και έκαναν κατασκευές.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Τα προνήπια συμμετείχαν στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα “πάμε εξερεύνηση”. Περιηγήθηκαν στο πάρκο, γνώρισαν είδη από πάπιες και πουλιά, μάζεψαν υλικά από τη φύση και έκαναν κατασκευές.