Οι μαθητές και οι μαθήτριες της ΣΤ’ τάξης παρακολούθησαν στο “ΘΕΑΤΡΟΝ” του κέντρου πολιτισμού “Ελληνικός Κόσμος” το εμβληματικό έργο του Βίκτορος Ουγκό “Οι Άθλιοι”.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Οι μαθητές και οι μαθήτριες της ΣΤ’ τάξης παρακολούθησαν στο “ΘΕΑΤΡΟΝ” του κέντρου πολιτισμού “Ελληνικός Κόσμος” το εμβληματικό έργο του Βίκτορος Ουγκό “Οι Άθλιοι”.