Τα Εκπαιδευτήρια Μ.Μαυρομμάτη εύχονται σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες καλή και εποικοδομητική σχολική χρονιά! Δύναμη και Υγεία σε όλα τα παιδιά και τις οικογένειές τους.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Τα Εκπαιδευτήρια Μ.Μαυρομμάτη εύχονται σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες καλή και εποικοδομητική σχολική χρονιά! Δύναμη και Υγεία σε όλα τα παιδιά και τις οικογένειές τους.