Πολλά συγχαρητήρια στους 17 μαθητές της Στ’ δημοτικού, οι οποίοι έδωσαν το Δεκέμβριο εξετάσεις στο Βρετανικό Συμβούλιο και πήραν το δίπλωμά τους (pre lower).
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Πολλά συγχαρητήρια στους 17 μαθητές της Στ’ δημοτικού, οι οποίοι έδωσαν το Δεκέμβριο εξετάσεις στο Βρετανικό Συμβούλιο και πήραν το δίπλωμά τους (pre lower).