Κάθε Πέμπτη η αυλή μας γεμίζει με μικρούς πρωταθλητές πινγκ-πονγκ έτοιμους να κατακτήσουν το επόμενο πρωτάθλημα!! Καλλιεργούν τον συντονισμό των κινήσεων και την ευγενή άμιλλα! Διασκεδάζουν και αθλούνται με πολλή όρεξη και χαρά!
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Κάθε Πέμπτη η αυλή μας γεμίζει με μικρούς πρωταθλητές πινγκ-πονγκ έτοιμους να κατακτήσουν το επόμενο πρωτάθλημα!! Καλλιεργούν τον συντονισμό των κινήσεων και την ευγενή άμιλλα! Διασκεδάζουν και αθλούνται με πολλή όρεξη και χαρά!