Οι μαθητές της Ε’ τάξης δημιούργησαν το δικό τους επιτραπέζιο παιχνίδι στα πλαίσια του μαθήματος της Γλώσσας σε αντίστοιχη ενότητα σχετικά με τα επιτραπέζια παιχνίδια.
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Οι μαθητές της Ε’ τάξης δημιούργησαν το δικό τους επιτραπέζιο παιχνίδι στα πλαίσια του μαθήματος της Γλώσσας σε αντίστοιχη ενότητα σχετικά με τα επιτραπέζια παιχνίδια.