Θερμά συγχαρητηρια στα παιδιά των Ε’ και Στ’ τάξεων του σχολείου μας, που αρίστευσαν και βραβεύτηκαν στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής! Είμαστε πολύ περήφανοι για τη συμμετοχή και την επιτυχία των μαθητών μας! Πάντα επιτυχίες!
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Θερμά συγχαρητηρια στα παιδιά των Ε’ και Στ’ τάξεων του σχολείου μας, που αρίστευσαν και βραβεύτηκαν στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής! Είμαστε πολύ περήφανοι για τη συμμετοχή και την επιτυχία των μαθητών μας! Πάντα επιτυχίες!