Η “δική μας” παραγωγή ελιάς ξεκίνησε!!!! Τα παιδιά έπλυναν τις άγουρες ελιές και τις έβαλαν σε ένα δοχείο με νερό και αλάτι! Αποστολή μας, αλλάζοντας το νερό στο δοχεία σχεδόν καθημερινά, να καταφέρουμε να τις κάνουμε βρώσιμες, έτοιμες για φάγωμα!!!
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Η “δική μας” παραγωγή ελιάς ξεκίνησε!!!! Τα παιδιά έπλυναν τις άγουρες ελιές και τις έβαλαν σε ένα δοχείο με νερό και αλάτι! Αποστολή μας, αλλάζοντας το νερό στο δοχεία σχεδόν καθημερινά, να καταφέρουμε να τις κάνουμε βρώσιμες, έτοιμες για φάγωμα!!!