Η Στ’ τάξη του σχολείου μας, επισκέφθηκε το Αττικό Ζωολογικό πάρκο, όπου τα παιδιά είδαν από κοντά πολλά διαφορετικά είδη άγριων ζώων, παρατήρησαν εξωτικά είδη πηνών και αλληλεπίδρασαν με ζώα του αγροκτήματος!
Αρχική
Ποιοι είμαστε
To σχολείο μας
Γονείς
Ψηφιακά προγράμματα
Τα νέα μας
Επικοινωνία
Η Στ’ τάξη του σχολείου μας, επισκέφθηκε το Αττικό Ζωολογικό πάρκο, όπου τα παιδιά είδαν από κοντά πολλά διαφορετικά είδη άγριων ζώων, παρατήρησαν εξωτικά είδη πηνών και αλληλεπίδρασαν με ζώα του αγροκτήματος!